Nöro Aktivite İzmir

Anasayfa Nöro Aktivite İzmir
 Nöro Aktivite İzmir

Nöro Aktivite İzmir

NÖROAKTİVİTE İZMİR DİKKAT EKSİKLİĞİ ve HİPERAKTİVİTE TERAPİ PROGRAMI

Nöro aktivite İzmir de  hizmet verdiği Uzman kadrosu ile Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, alanında İzmir de bütüncül terapiler ve nöro bilimsel çözümlerle yanınızda…

Neden Nöroaktivite İzmir Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı

Nöro Aktivite özellikle son dönemde teknolojik cihazlar ve sanal dünyanın etkisi ile artan Dikkat  Eksikliği - Hiperaktivite Bozuklukları terapi metodlar arasında yerini almış bir yöntemdir. Beynin nöroplastisite yetisi ve yeni nöral yolaklar, ağlar kurma yeteneğini hedefler. İçerisinde yer alan Bilişsel ve Fiziksel egzersizler sayesinde çocukların Dikkat Eksikliği – Hiperaktivite kaynaklı sorun yaşadığı alanlarda sorunları en aza indirger veya ortadan kaldırır.

Nöro aktivite İzmir Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı sadece İzmir de değil Türkiye genelinde birçok yer de ki Uygulama Merkezi ile yerel ölçekli bir kurum olmaktan çıkıp daha büyük ölçekli ve ulusal bir marka olma niteliği taşımaktadır.

Nöro aktivite İzmir Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı içerikleri, program öncesi ve sonrası test uygulamaları ile tüm Uygulama Merkezlerinde ailelere gözlemlenebilir ve kanıtlanabilir veriler sunmaktadır. Bu sayede aileler çocuklarının başarı potansiyelini ortaya çıkarabilmekte ve gelişimi net şekilde görmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres; Yalı, Zehra Ofis, 6502/3. Sk. No:2 D:4, 35550 Karşıyaka/İzmir
Telefon: +90 (505) 904 06 09

İzmir Dikkat Eksikliği Uzmanları I İzmir Dikkat Eksikliği Terapisi I İzmir Dikkat Eksikliği Merkezi

Telefon WhatsApp