Nöro Aktivite Ankara

Anasayfa Nöro Aktivite Ankara
 Nöro Aktivite Ankara

Nöro Aktivite Ankara

NÖROAKTİVİTE ANKARA DİKKAT EKSİKLİĞİ ve HİPERAKTİVİTE TERAPİ PROGRAMI

Nöro aktivite Ankara da uygulama merkezinde ve yönlendirmeleri ile hizmet verdiği kadrosu ile Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu alanında Ankara da bütüncül terapiler ve nöro bilimsel çözümlerle yanınızda…

Neden Nöroaktivite Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı

Nöro Aktivite özellikle son dönemde teknolojik cihazlar ve sanal dünyanın etkisi ile artan Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozuklukları  terapi metodları arasında yerini almış bir yöntemdir. Beynin nöroplastisite yetisi ve yeni nöral yolaklar, ağlar kurma yeteneğini hedefler. İçerisinde yer alan Bilişsel ve Fiziksel egzersizler sayesinde çocukların Dikkat Eksikliği – Hiperaktivite kaynaklı sorun yaşadığı alanlarda sorunları en aza indirger veya ortadan kaldırır.

Nöro aktivite Ankara Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı sadece Ankara da değil Türkiye genelinde birçok yer de ki Uygulama Merkezi ile yerel ölçekli bir kurum olmaktan çıkıp daha büyük ölçekli ve ulusal bir marka olma niteliği taşımaktadır.

Nöro aktivite Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı içerikleri, program öncesi ve sonrası test uygulamaları ile tüm Uygulama Merkezlerinde ailelere gözlemlenebilir ve kanıtlanabilir veriler sunmaktadır. Bu sayede aileler çocuklarının başarı potansiyelini ortaya çıkarabilmekte ve gelişimi net şekilde görmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres; Kızılırmak mh. 1446. Cadde Alternatif Center 7. Kat No:25 Çankaya/Ankara
Telefon: +90 (545) 410 65 78

Ankara Dikkat Eksikliği Terapi Merkezleri I Ankara Dikkat Eksikliği I Ankara Dikkat Merkezi

Telefon WhatsApp