Nöro Aktivite Kayseri

Anasayfa Nöro Aktivite Kayseri
 Nöro Aktivite Kayseri

Nöro Aktivite Kayseri

KAYSERİ DİKKAT EKSİKLİĞİ ve HİPERAKTİVİTE BOZZUKLUĞU

Nöro aktivite Kayseri  Psikolog, Pedagog, Klinik Psikolog, Çocuk Gelişimci, kadrosu ile Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Problemleri, alanlarında Kayseri de Oyun Terapileri ve Bilişsel - Fiziksel egzersizlerle yanınızda…

Neden Nöroaktivite Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı

Nöro Aktivite özellikle son dönemde teknolojik cihazlar ve sanal dünyanın etkisi ile artan Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozuklukları Terapi metodları arasında yerini almış bir yöntemdir. Beynin nöroplastisite yetisi ve yeni nöral yolaklar, ağlar kurma yeteneğini hedefler. Bu yönüyle Dikkat eksikliği ve Hiperaktiviteye ilaçsız bir müdahale özelliği taşımaktadır. İçerisinde yer alan Bilişsel ve Fiziksel egzersizler ve oyun terapileri sayesinde çocukların Dikkat EksikliğiHiperaktivite kaynaklı sorun yaşadığı alanlardaki problemleri ortadan kaldırır.

Nöroaktivite Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı sadece Kayseri de değil Türkiye genelinde birçok yer de ki uygulama merkezi ile yerel ölçekli bir kurum olmaktan çıkmış olup daha büyük ölçekli ve ulusal bir marka olma niteliği taşımaktadır.

Nöro aktivite Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı içerikleri, program öncesi ve sonrası test uygulamaları ile tüm uygulama merkezlerinde ailelere gözlemlenebilir ve kanıtlanabilir veriler sunmaktadır. Bu sayede aileler çocuklarının başarı potansiyelini ortaya çıkarabilmekte ve gelişimi net şekilde görmektedir.

NÖROAKTİVİTE Nedir bilgi almak için TIKLAYINIZ.

NÖROPLASTİSİTE nedir bilgi almak için TIKLAYINIZ.

Daha önceki ailelerimizin seans süreçleri ve hakkımızdaki yorumlarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İletişim Bilgileri
Adres; Hacı saki mah. Kenarcık sok. Karum Plaza, Kat;6 No:28 38030 Melikgazi/Kayseri
Telefon: +90 (505) 904 06 09

Kayseri Dikkat Eksikliği I Kayseri Dikkat Merkezi I Kayseri Dikkat Eksikliği İlaçsız Müdahale 

Telefon WhatsApp