Nöro Aktivite Uygulama Merkezi Başvuru Formu

Anasayfa Nöro Aktivite Uygulama Merkezi Başvuru Formu

Hakkımızda

Nöro Aktivite Uygulama Merkezi Başvuru Formu

Nöro aktivite, beynin uyum ve öğrenme yeteneği olan nöroplastisiteyi hedef alan birçok fiziksel ve bilişsel egzersizlerin ve bu materyallerin olduğu kapsamlı program içeriğidir. Dikkat, algı, hafıza, davranış problemleri bunlara bağlı duygusal, sosyal problem alanlarında terapi teknikleri ve yapılandırılmış programlarla maksimum iyileşme amaçlanır.

Nöro aktivite bilişsel, duygusal ve sosyal becerileri artıran yenilikçi bir alan olarak ön plana çıkmaktadır. Siz de bu alanda uzmanlaşmak ve danışan portföyünüzü genişletmek ve çocuklar-ailelere fayda sağlamak için aşağıdaki açıklamaları okuduktan sonra sayfanın en altında yer alan linkten Eğitim başvurunuzu dikkatlice doldurarak bize gönderebilirsiniz olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

Nöro Aktivite Eğitim başvuru şartları, avantaj ve sağladığı imkanları hakkında aşağıda detaylı bilgi verilmiştir.  Dikkat ve algı geliştirme alanında büyüyen ekibimize olan ilginiz için teşekkür ediyoruz.

Eğitim Mezuniyet Şartları

  • Psikiyatri
  • Psikoloji
  • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
  • Çocuk Gelişimi

Eğitim Deneyimi

En az 2 yıllık deneyimi olan alan uzmanları ve aktif olarak herhangi bir klinik veya kendi kliniğinde seans alıyor olmak

Eğitim Süresi

5 Gün - 16 Saat

Eğitim Takvimi

Her ayın son haftası düzenli olarak eğitim online şekilde gerçekleştirilmektedir.

Nöro Aktivite Programı Uygulama Merkezi Avantaj ve İmkanları

Kanıtlanmış ve Başarılı Bir İş Modeli: Nöro aktivite Programı, belirli bir iş modeli ve süreçleri üzerine kurulmuş bir markanın parçasıdır. Bu iş modeli, önceden denenmiş ve başarılı olduğu için riskleri azaltır ve başarı şansını artırır.

Eğitim ve Destek: Nöro Aktivite Programı Gerekli eğitimleri ve destekleri sağlar. İşletme yönetimi, müşteri ilişkileri, pazarlama stratejileri

                    - Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğuna Yönelik Yapılandırılmış Terapi İçerikleri

                    - Nöro plastisite odaklı Bilişsel Egzersizler Modülü

                    - Nöro plastisite Odaklı Fiziksel Egzersizler Modülü

                    - Düzenli Süpervizyon Desteği

                    - Ajans, Reklam ve Web Desteği

                    - Profesyonel Video Çekimleri Desteği

                    - Markayı tanıtıcı materyal desteği (kalem,broşür, dosya vb.)

Sürekli Ar-Ge ve İnovasyon: Nöro Aktivite, rekabetçi kalabilmek adına sürekli olarak Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları yapar. Bu sayede uygulama merkezleri, sektördeki en son gelişmelere erişim sağlar.

Topluluk ve Ağ Olanakları: Nöro Aktivite Uygulama Merkezleri bir ağ oluşturma fırsatı sunar. Bu ağ içerisinde yıllık kamp ve toplantılarla tecrübelerin paylaşılmasını ve işbirliği yapma şansını artırır.

Nöro Aktivite Uygulama Merkezi ve Eğitim Ön Başvuru Formu için TIKLAYINIZ
Telefon WhatsApp