Nöro Aktivite Kıbrıs

Anasayfa Nöro Aktivite Kıbrıs
 Nöro Aktivite Kıbrıs

Nöro Aktivite Kıbrıs

NÖROAKTİVİTE KIBRIS (KKTC) DİKKAT EKSİKLİĞİ 

Nöro aktivite Programı Kıbrıs Lefkoşa’da Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Dürtüsellik, ve Oyun Terapileri alanında hizmet vermektedir. Klinik Psikolog profesyonelleriyle çocuklar ve ailelere terapi destekleri sunmaktadır.  

Neden Kıbrıs Lefkoşa’da Nöroaktivite Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi Programı?

Nöro Aktivite Programı içeriğinde ki özgün Bilişsel ve Fiziksel Egzersizler, çocuklarda oyunun güncel kullanımı ve psikososyal terapileri ile beyinde nöro plastisite yeteneğini artırmakta ve Kıbrıs Lefkoşa’da Dikkat Eksikliği, Dikkat Dağınıklığı gibi nöro gelişimsel bozuklukların yol açtığı problem alanlarında ki sorunları en az indirger ya da ortadan kaldırır.

Aynı zamanda Nöro aktivite Programı Uygulama Merkezleri sadece Kıbrıs Lefkoşa’da  değil Türkiye genelinde birçok yer de ki uygulama merkezi ile yerel ölçekli bir kurum olmaktan çıkmış olup daha büyük ölçekli ve ulusal bir marka olma özelliği ile kurumsal bir nitelik taşımaktadır.

Son olarak Nöro aktivite Kıbrıs Lefkoşa Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapi içerikleri, program başlangıcında ve bitişinde yapılan Moxo dikkat testi ile tüm şubelerinde ailelere gözlemlenebilir ve kanıtlanabilir veriler sunmaktadır. Bu sayede aileler çocuklarının başarı potansiyelini ortaya çıkarabilmekte ve gelişimi net şekilde görmektedir.

Çocuklarımız Geleceğimiz…

İletişim Bilgileri 
Telefon; +90 (539) 104 75 55 
Adres; Şaziye Hacı Maltızlar Sk, aliarsun apt. Kat 2 daire 4, ortaköy- lefkoşa

Qtag; Kıbrıs Dikkat Eksikliği I Kıbrıs Dikkat Dağınıklığı I Kıbrıs Dehb I Kıbrıs Dürtüsellik I Kıbrıs Oyun Terapisi

Telefon WhatsApp